Praca Robotnik Gospodarczy

Ogłoszenie o naborze na stanowisko robotnik gospodarczy

w MGOKiS w Stąporkowie

Wymiar czasu pracy; 1 etat, umowa na okres próbny 3 miesiące

Zakres obowiązków:

Obsługa urzadzeń mechanicznych będących na wyposażeniu stadionu MGOKiS. Otwieranie i zamykanie pomieszczeń oraz utrzymywanie porządku na terenie należącym do stadionu i MGOKiS. Pełnienie dyżurów w czasie organizowanych imprez. Wykonywanie prac związanych z pielęgnacją terenów zielonych na stadionie, w tym boiska, przygotowanie płyty głównej boiska do rozgrywek ligowych.

Wymagania;

Dyspozycyjność, dobra organizacja czasu pracy, mile widziane uprawnienia do obsługi pieca.

Wymagane dokumenty:

CV z uwzględnieniem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej i list motywacyjny oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie D.O. z dnia10.05.2018 (Dz.U. poz.1000 z 2018 roku).

Administratorem D.O. jest MGOKiS w Stąporkowie.

Termin składania ofert – do 29.03.2019 roku osobiście lub listownie, adres

MGOKiS w Stąporkowie, 26-220 Stąporków, ul. Piłsudskiego 103.

Dodatkowe informacje: tel. 41 3741086.